Z dniem 4 maja 2015 roku został otwarty nowy oddział firmy w Warszawie. Biuro znajduje się w nowoczesnym Centrum Biznesowym Ogrodowa 58 w samym sercu stolicy, co pozwala na dogodny dojazd z każdej części miasta.
Nowe powierzchnie biznesowe wpisują się w zrównoważoną strategię rozwoju firmy oraz podnoszenia standardów oferowanych produktów oraz usług. Kolejny punkt na mapie Vernity umożliwia dotarcie do nowej grupy odbiorców z województwa mazowieckiego i ościennych oraz jest konsekwencją dążenia firmy do nieustannego doskonalenia poziomu obsługi Klienta.

Jak zauważa Rafał Brzeziński, Dyrektor nowo powstałego Oddziału Warszawa „Otwarcie biura w Warszawie to reakcja na wciąż rosnący popyt na profesjonalne usługi IT, które Vernity na co dzień dostarcza swoim Klientom. Nowoczesne firmy, świadome aktualnych trendów na rynku usług informatycznych, korzystają z szeroko rozumianej wirtualizacji oraz outsourcingu, które w znacznym stopniu odciążają budżety działów IT, a co za tym idzie redukują także całościowe koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Co więcej, obecna sytuacja geopolityczna w regionie Europy Środkowo-Wschodniej powoduje wzrost świadomości zagrożeń w cyberprzestrzeni oraz generuje potrzebę jeszcze lepszego zabezpieczenia się na wypadek ataków z sieci, włamań oraz wycieku newralgicznych danych zarówno wśród przedsiębiorstw prywatnych jak i instytucji publicznych ”.