…jak stworzyć bezpieczne środowisko dla urządzeń mobilnych, a sieć przekształcić w strategiczny zasób biznesowy?

Kontynuując cykl spotkań poświęconych bezpieczeństwu biznesu miło nam zaprosić Państwa na kolejną wymianę doświadczeń w gronie profesjonalistów.

Tym razem motywem przewodnim będzie trend BYOD, który dla biznesu nie jest już alternatywą, bo stał się koniecznością, na którą firmy muszą być przygotowane.

Wspólnie z Państwem postaramy się odpowiedzieć na pytanie:
Jak stworzyć bezpieczne środowisko dla urządzeń mobilnych, a sieć przekształcić w strategiczny zasób biznesowy?

Spotkanie rozpoczniemy smacznym śniadaniem, które będzie doskonałą okazją do networkingu w gronie dyrektorów i managerów IT.W drugiej części eksperci Vernity, Extreme Networks oraz Veracomp podzielą się swoją praktyczną wiedzą na temat wyzwań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa środowiska dla urządzeń mobilnych, a także dobrymi praktykami, jak tym oczekiwaniom i wyzwaniom sprostać.

Główne tematy poruszane w części konferencyjnej:

  • Model BYOD – jak przygotować firmę na nieuniknione?
  • Najprościej byłoby zabronić pracownikom wykorzystywania prywatnych smartfonów i tabletów do wykonywania zadań służbowych… Czy to jednak rozsądnie ograniczać ich mobilność, produktywność i satysfakcję?
  • Zagrożenia związane z brakiem w organizacji procedur postępowania (lub brakiem świadomości ich istnienia), regulujących zasady wykorzystywania w pracy prywatnych urządzeń mobilnych.
  • Dobre praktyki w zakresie bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej, czyli jak w pełni zarządzać tożsamością dostępu do sieci Wi-Fi.
  • Rozwiązanie przechwytujące kontekstowe dane o ruchu pochodzącym z aplikacji i przekształcające w użyteczne informacje o aplikacjach, użytkownikach, lokalizacjach i urządzeniach, czyli jak przekształcić sieć w strategiczny zasób biznesowy.

Partner technologiczny: Extreme Networks
Partner merytoryczny: Veracomp

Kiedy: czwartek 16 października, w godz. 9.00 – 13.00
Gdzie: Warszawa, hotel Sound Garden, ul. Żwirki i Wigury 18 (parkowanie bezpłatnie)

Udział jest bezpłatny, a wśród uczestników rozlosujemy nagrody niespodzianki.
Zgłoszenia: alicja.maras(at)vernity.pl
Będzie nam miło gościć Państwa.
ZAPRASZAMY!!!