OUTSOURCING IT ● PROJEKTY IT ● USŁUGI INFORMATYCZNE ● KOMPLEKSOWA OBSŁUGA IT

Usługi informatyczne obecne są niemalże w każdej firmie, a jakość i sposób świadczenia tych usług, ma znaczące przełożenie na rozwój biznesu, realizację celów sprzedażowych oraz komunikację w firmie.

Vernity to specjalista w branży usług informatycznych. Zakres naszej oferty obejmuje prowadzenie i realizację projektów informatycznych oraz usługi informatyczne i outsourcing IT dla firm.

Zapewniamy kompleksowe podejście- dostarczamy zarówno usługi IT, jak i niezbędną infrastrukturę informatyczną. Jesteśmy uznanym Partnerem takich firm jak: IBM, Lenovo, HP, HPe, VmWare.

SIECI TELEINFORMATYCZNE

DATA CENTER

BACKUP DANYCH

ROZWIĄZANIA CHMUROWE

BEZPIECZEŃSTWO

UTRZYMANIE INFRASTRUKTURY

PROWADZENIE PROJEKTÓW IT

Prowadzenie projektów informatycznych wymaga niebagatelnej wiedzy Menadżera Projektu. Wiedza ta musi być również poparta doświadczeniem. W Vernity posiadamy zarówno wiedzę i doświadczenie, by przeprowadzić Twoją firmę przez najbardziej zaawansowany projekt informatyczny.

PRZYGOTOWANIE PROJEKTU IT

Planowanie projektu to bardzo istotny element, który często jest traktowany pobieżnie. Poprawne przygotowanie projektu IT jest podstawą jego sukcesywnej realizacji. Na tym etapie istotne jest odpowiednie podejście do zaplanowania każdego z kolejnych etapów.

ZARZĄDZANIE PROJEKTEM IT

Na tym etapie wdrożenia projektu IT istotna jest wiedza nie tylko teoretyczna, ale także praktyczna. Ważnym czynnikiem wpływającym na pozytywną realizację założeń jest doświadczenie zdobyte przy realizacji innych projektów informatycznych. Część z zastosowanych rozwiązań w poprzednich projektach, mogą być  sukcesem wykorzystane przy realizacji obecnego planu wdrożenia.

USŁUGI INFORMATYCZNE

NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

USŁUGI INFORMATYCZNE I OUTSOURCING IT DLA FIRM

Od początku istnienia Vernity wspiera firmy w zakresie usług informatycznych i outsourcingu IT. Naszymi Klientami są głównie średnie i duże przedsiębiorstwa. Gwarantujemy profesjonalne podejście i szybką reakcję serwisu na zgłoszenie.

Oferujemy usługi w zakresie Help Desk oraz On-site.

Specjalizujemy się w administracji serwerami i sieciami firmowymi. Wykonujemy działania zabezpieczające dane firmowe (ochrona i backup danych). Zapewniamy pełen profesjonalizm działań doświadczonych administratorów, gwarantujemy czas reakcji na zgłoszenie, proponujemy rozwiązania, które usprawnią działania Data Center.

Oferujemy elastyczne pakiety cenowe, dzięki czemu możemy dostosować koszty usług dla każdego Klienta indywidualnie.

Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY

NA TWOJE PYTANIA

KONTAKT