OPTYMALIZACJA DATA CENTER

Efektywnie zarządzana firma szuka oszczędności, które można przeznaczyć na inne obszary działalności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów proponujemy Państwu optymalizację Data Center, ze szczególnym uwzględnieniem zużycia energii, przestrzeni dyskowej oraz mocy obliczeniowej.

Odpowiednio zarządzane Centra Przetwarzania Danych stają się źródłem wymiernych korzyści. Rozwiązania Vernity zaprojektowane są tak, aby uprościć złożoność Centrów Danych, ograniczając przy tym koszty funkcjonowania.

Zdarza się, że warunki nie pozwalają przedsiębiorstwom na rozbudowę Centrum Danych o dodatkową moc i dodatkowe chłodzenie, w związku z tym wiele z nich decyduje się na długofalowy rozwój infrastruktury IT. By zapobiec tym ograniczeniom wielu z naszych Klientów decyduje się na rozbudowę lub optymalizację Data Center, a także wprowadzenie istotnych zmian w infrastrukturze. Zmiany te niosą ze sobą również wartości dodane takie jak:

  • zwiększenie produktywności
  • oszczędności operacyjne
  • wdrożenie technologii pozwalającej na ciągłą rozbudowę Data Center
  • zmniejszona podatność systemu na awarie

Vernity pomaga organizacjom i firmom sprostać wyzwaniom nowoczesnych serwerowni zajmując się zarówno projektowaniem Data Center jak i optymalizacją istniejących systemów przetwarzania danych.

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM DZIAŁEM DATA CENTER

KONTAKT