Warsztaty vSAN

Infrastruktura konwergentna to nowe podejście do zarządzania system IT. Wykorzystanie konwergencji dostarcza większą elastyczność i skalowalność oraz zdecydowanie ułatwia zarządzanie systemami informatycznymi. Pełna integracja rozwiązania konweregentego jakim jest VMware Virtual SAN z platformą VMware vSphere i pozostałymi rozwiązaniami VMware sprawia, że staje się najprostszą w obsłudze siecią pamięci masowej dla maszyn wirtualnych, na których uruchomiono aplikacje krytyczne dla przedsiębiorstwa, wirtualne desktopy lub aplikacje typu klient-serwer.

Bogate doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań IT sprawia, że mamy świadomość, iż wprowadzenie środowiska konwergentego do organizacji wymaga wcześniejszego zapoznania się z nim. Dlatego jako jedyna firma w Polsce posiadamy w pełni działające środowisko testowe VMware vSAN i z przyjemnością zapraszamy na warsztaty techniczne do naszego biura.

Podczas DEMO LAB vSAN każdy z uczestników otrzyma swoje środowisko, na którym będzie realizował indywidualne zadania. Warsztaty vSAN to unikalna okazja, aby nie tylko dokładnie zapoznać się z rozwiązaniem VMware vSAN, ale także osobiście je przetestować oraz sprawdzić odporność na wszelakie awarie.

AGENDA WARSZTATÓW:

  • Wprowadzenie do technologii – Infrastruktura konwergentna jako alternatywa dla klasycznych rozwiązań sprzętowych
  • Scenariusze środowiskowe oraz typowe zastosowanie technologii VMware vSAN
  • Wymagania sprzętowe oraz konfiguracja rozwiązania
  • Kluczowe funkcjonalności oraz opcje zarządzania
  • Scenariusze awarii i sposoby przeciwdziałania
  • Integracja z innymi rozwiązaniami VMware: vRealize Siute, vRealize Automation oraz Horizon

Zachęcamy do wypełnienia formularza oraz rejestracji na warsztaty – nasz Zespół skontaktuje się, aby uzgodnić dogodny termin spotkania!