FINANSOWANIE PROJEKTÓW INFORMATYCZNYCH ● DOFINANSOWANIA IT

Rozwój i modernizacja infrastruktury informatycznej wymaga sporych nakładów finansowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu infrastruktury IT wiemy, w jaki sposób najlepiej i najkorzystniej finansować takie przedsięwzięcia. Dzielimy się z naszymi Klientami wiedzą i praktyką w tym zakresie – z tą myślą stworzyliśmy specjalny departament Vernity Financing Solutions, który oferuje naszym Klientom pełne wsparcie w pozyskaniu finansowania projektów IT.

Jako Vernity Financing Solutions współpracujemy z wiodącymi instytucjami finansowymi w Polsce i szukamy rozwiązań finansowych najbardziej dopasowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości naszych Klientów. Spośród wielu narzędzi finansowania infrastruktury IT zaproponować możemy między innymi: najem, pożyczkę, kredyt lub leasing.

Leasing jest od wielu lat najpopularniejszą formą pozyskiwania funduszy w zakresie technologii informatycznych, zarówno sprzętu jak i oprogramowania. Należy pamiętać, że podobnie jak w przypadku floty pojazdów, infrastruktura informatyczna ulega szybkiemu starzeniu i konieczna jest jej cykliczna modernizacja. Z drugiej strony stosowanie najnowocześniejszych, innowacyjnych rozwiązań IT i wykorzystanie ich w bieżącej działalności firmy, powiększa jej przewagę konkurencyjną na rynku, poprawia efektywność firmy oraz w ujęciu globalnym redukuje koszty. Finansowanie zewnętrzne infrastruktury IT w formie leasingu ułatwia realizację projektów informatycznych, jak również jest najbardziej optymalnym działaniem w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstwa.

Nasze rozwiązania finansowe dopełniają kompleksową ofertę obsługi informatycznej przedsiębiorstw przez Vernity.

KOMPLEKSOWE FINANSOWANIE

PROJEKTÓW INFORMATYCZNYCH

LEASING DLA IT

Leasing jest od wielu lat najpopularniejszą formą pozyskiwania funduszy w zakresie technologii informatycznych, zarówno sprzętu jak i oprogramowania. Należy pamiętać, że podobnie jak w przypadku floty pojazdów, infrastruktura informatyczna ulega szybkiemu starzeniu i konieczna jest jej cykliczna modernizacja. Z drugiej strony stosowanie najnowocześniejszych, innowacyjnych rozwiązań IT i wykorzystanie ich w bieżącej działalności firmy, powiększa jej przewagę konkurencyjną na rynku, poprawia efektywność firmy oraz w ujęciu globalnym redukuje koszty.

Finansowanie zewnętrzne infrastruktury IT w formie leasingu ułatwia realizację projektów informatycznych, jak również jest najbardziej optymalnym działaniem w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstwa.

DOFINANSOWANIA IT

Vernity zapewnia najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu wirtualizacji i działań w „chmurze”, w skład których wchodzą między innymi:

  • przekształcanie obsługi IT w płatną usługę zewnętrzną, przy jednoczesnym zachowaniu posiadanej infrastruktury;
  • wirtualizacja i przeniesienie obecnej infrastruktury do profesjonalnego centrum danych (DataCenter);
  • budowa nowej infrastruktury IT opartej o zewnętrzne, wirtualne zasoby sprzętowe działające w centrum danych;
  • budowa zapasowego ośrodka przetwarzania lub zabezpieczenia na wypadek katastrofy (Disaster Recovery);
  • pomoc w doborze właściwego dostawcy usług Public Clud w formie IaaS (Infrastructure as a Service) lub PaaS (Platform as a Service);
  • optymalizacja działania IT poprzez częściowe wydzielenie jej elementów do zewnętrznej chmury (platforma oraz usługi).

Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY

NA TWOJE PYTANIA

KONTAKT